Meigiõppe baaskursus

Meigiõppe baaskursus koos õpetaja Heli Reinutiga on nüüd täies mahus saadaval e-õppes. Enam ei seisa aeg ega asukoht Su teel ees! E-õppest lühidalt:

• Kursuse hind 830 €
  • Ligipääs õppeplatvormile 1 aasta
  • Õppe kogumaht 180 akad t
  • Õpetaja tagasiside kodutöödele
  • -30% kõigilt toodetelt alati
  • Eksami läbimisel lõpetad tunnistusega

Lahti seletatult tuleb e-õpe läbida aasta jooksul õppima asumise kuupäevast. Saad õppida endale sobival ajal, kuid mitte kauem kui aasta jooksul. Õppevideod avanevad järjest teemade kaupa eelmise video läbimisel ja iga video sissejuhatuses on juhised ning kodutööd alati kirjas.

180 akad t sisse kuuluvad:

• Iseseisev praktiline töö 104 akad t, mis tähendab kodutöid. Meiki tuleb teha modellile ja igaks tunniks soovitame valida erineva modelli. Nii on õpimoment kordades suurem. Modelliks võivad olla pereliikmed või sõbrad, aga alati võib modelle otsida ka Facebooki grupist – meigikooli modellid.
  • Iseseisev teoreetiline õpe 52 akad t, mis kulub teoreetilise õppekava läbimiseks.
  • Kontaktõpe õppeklassis 24 akad t, millest 3 x 4 akad t on harjutamise tunnid, 4 akad t jumestaja ABC loeng Merlit Veldiga, 4 akad t eksamiks harjutamine ja 4 akad t eksam. Videode vahel on kirjas, kui on käes kontaktõppe aeg. Kuna e-õppes on õpitempo kõigil erinev, lepitakse kontaktõppe toimumise aeg õpetajaga kokku individuaalselt. Jumestaja ABC loeng on valikuline tund, kuid soovitame selle kindlasti läbi teha. Selles tunnis räägitakse töö telgitagustest, rahast ja kõigest muust, mida algajad jumestajad selle töö kohta ei tea.

Kodutöö tagasisidestamine toimub meili teel. Sina saadad jumestusest tehtud pildid (pildistamise juhised on kirjas videode sissejuhatuses) video all asuva kontaktivormi kaudu õpetajale. Õpetaja vaatab töö üle ja saadab õpetused, kiitused ning märkused Sulle meilile tagasi.

Meigikooli õpilased ja vilistlased saavad toodetelt soodustust -30% alati, mitte ainult õppeperioodil. E-õppe õpilastel on koos kursusega võimalik ühekordse pakkumisena osta spetsiaalselt komplekteeritud komplektid -37% soodsamalt. Komplekt sisaldab kvaliteetseid Itaalia jumestustooteid Show Make Up by Fabio De Stefanolt ja kõrgelt hinnatud Cinema Secrets-Brush Cleanerit. Komplektiga tuleb kaasa ka kasutusjuhend ja toodete kirjeldus, kuidas neid õigesti kasutada! Toodete loetelu:

Tootekomplekti hind 210€ (tavahind 333€).

Kõigi vajaminevate toodete loend.

Lõpueksam toimub õppeklassis koos teiste eksamineeritavatega. Aasta jooksul on eksamit võimalik kahel korral teha. Teavitame Sind õppima asudes millal need võimalused on, et saaksid selle järgi oma õpinguid teadlikumalt ajatada. Nii teooria kui ka praktiline eksam toimuvad samal päeval.

Laitmatult puhas hügieen, kutse-eetika tundmine ning selle kohaselt töötamine on jumestaja töös kõrgeima tähtsusega! Samuti pead tundma tooteid, klassikalisi meigistiile ja meigi ajalugu. Stiilid muutuvad ajas, kuid baasteadmised jäävad samaks! Nendest lähtuvalt saad edaspidi õppida ükskõik milliseid uusi meigistiile ning neid oskuslikult teha. Meigikooli õppekava on koostatud vastavalt jumestaja, tase 4 kutsestandardile. Meie programmist saad teadmise:

• jumestajale seatud hügieeni ja kvaliteedi nõuetest;
  • naha ehitusest, haigustest ja hooldusest;
  • näo anatoomiast ja proportsioonidest;
  • kuidas kliendi välimust muuta isikupäraseks, kasutades klassikalist jumestusstiili;
  • kvaliteetse kliendisuhtluse põhimõtetest;
  • jumestustarvikutest ja vahenditest;
  • valguse- ja värviõpetusest;
  • toodete eripärade kohta ning oskuse neid kliendile soovitada.

Detailsema õppekavaga tutvu siin.

error: Content is protected !!